Volba automobilu

Testováno: Ford Fusion 2.0 EcoBoost

Větší oživení prostřednictvím našeho CPA PowerBoxu

Malý čtyřválec má dostatek výkonu díky Chiptuning Ford Fusion EcoBoost. Protože motor byl vyvinut podle principu snižování, byli jsme velmi překvapeni, že jsme dosáhli konstantního, mnohem většího výkonu. Hrdých 55 koní a 24% zvýšení točivého momentu by mohlo být důležité. Podle našeho názoru tento vůz kombinuje eleganci, sportovnost, dynamiku a expresivitu. Dokonce i jeho vzhled byl skutečným poutačem, s mírně protáhlou kapotou a ošklivými předními světlomety Proto je CPA přesvědčen od Chiptuning Ford Fusion EcoBoost. Zájem? Pak nás zkuste kontaktovat ještě dnes.

Graf výkonu Ford Fusion (Europe) 2.0 EcoBoost
22.10.2015

Ford : Další testování

12.03.2021
  • Ford Transit/Tourneo Courier 1.0 EcoBoost

Chiptuning specificky pro motor pro Ford Transit / Tourneo Courier 1.0 EcoBoost a CPA PowerBox pro nárůst výkonu. Vyzkoušejte vlastní vyvinutý chiptuning a těšte se tak z vyššího výkonu.

11.06.2019
  • Ford Galaxy III 2.0 EcoBlue

Pokud jedete na dovolenou s rodinou, doporučujeme CPA Connective System pro Ford Galaxy pro pohodový výlet. Zvolte rozdílné úrovně výkonu podle toho, jestli potřebujete pohodlný, úsporný nebo sportovní režim.

26.04.2019
  • Ford Focus III (DYB) 1.5 TDCi

Doporučujeme CPA Connective System pro Ford Focus III (DYB) 1.5 TDCi. Různé úrovně výkonu a změněná reakce plynového pedálu přinášejí nové potěšení z jízdy.

09.11.2019
  • Ford Ranger 2.0 TDCi

S naším PowerBoxem pro Ford Ranger 2.0 TDCi můžete dosáhnout až 50 HP a 118 Nm vyšší výkon. Navíc s CPA Connective System můžete snadno ovládat úrovně výkonu PowerBoxu pomocí PedalBoxu.

15.01.2015
  • Ford Focus III (DYB) ST 2.0 EcoBoost

: CPA Chiptuning testuje a vyvíjí software a PowerBoxy pro Ford Focus ST.

09.03.2016
  • Ford C-Max (II) 2.0 TDCi

Speciálně vyvinutý software má za následek, že CPA PowerBox je schopen dosáhnout většího výkonu při nižších rychlostech. Objednejte si naše produkty a zažijte sami ten rozdíl.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.