Volba automobilu

Abarth 695 Tributo Ferrari 1.4T 132 kW

Zvýšení výkonu pomocí CPA PowerBox

Testovali jsme Abarth 695 Tributo Ferrari. Výsledek byl více než kladný. Během zrychlení je patrný zvýšený točivý moment a zlepšila se také reakce plynu při nižších rychlostech. Při našich testech klademe velký důraz na každodenní život a dlouhověkost. V našem dlouhodobém testován í byly simulovány různé každodenní situace s cílem integrovat tyto výsledky do vývoje softwaru. Zvýšení výkonu o 26 % v kombinaci s relativně nízkou hmotností italského vozu, vede ke zvýšení akcelerace, obratnosti a potěšení z jízdy. Přesvědčte se nyní!

Graf výkonu Abarth 695 Tributo Ferrari
05.04.2017

Abarth : Další testování

21.06.2018
  • Abarth 124 Spider

Silný bratr Fiat 124 Spider dostane od CPA pořádnou léčbu výkonu, je možné tak dosáhnout výkonu až 215 koní a 315 NM. PowerBox zajišťuje lepší průchod a větší potěšení z jízdy.

12.05.2015
  • Abarth Grande Punto 1.4 T-Jet

Ladění Abarth Grande Punto CPA PowerBoxem. Optimalizace motoru s vývojem softwaru prímo na míru tohoto vozu.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.