40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Optimalizace Kia Ceed

Kia Ceed 1.4 T-GDI

Ceed je považován za kompaktní vůz určený pro Evropu, který byl vyvinut v evropském vývojovém centru Kia. Hraje stejnou ligu jako VW Golf, je nadprůměrně prostorný a dobře a kvalitně vybavený. 1.4 T-GDI je sériově vybaven čtyřválcovým řadovým motorem s výkonem 140 PS. Pro suverénní jízdu na mimoměstských silnicích a dálnicích vybavil CPA Kiu Ceed 1.4 T-GDI PowerBoxem Nitro. Na základě softwaru speciálně vyvinutého pro tento motor jsou zachycovány vysílané signály motoru, které jsou optimalizovány a předávány dále na řídicí jednotku. Tím je možné dosáhnout zvýšení výkonu až o 27 %. Vyšší výkon je cítit ihned po montáži, zlepšuje se pružné zrychlení a především nízký rozsah pásma otáček. Pomocí systému Connective může být optimalizována odezva na plyn a pozitivně ovlivněna spotřeba.

Graf výkonu Kia Cee´d (CD) 1.4 T-GDI
24.10.2018

Kia : Další testování

17.12.2018
  • Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD

Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD na dynu s CPA PowerBoxem pro zvýšení výkonu. PedalBox přináší vašemu vozu Kia skvělý nový zážitek z jízdy.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

Naše modely PowerBox a ConnectiveSystem zvýší výkon vašeho Kia Stinger. Budete mít radost ze zvýšeného výkonu a objevíte nové potěšení z jízdy.

05.06.2018
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 T-GDI GT

Pro extra výkon až o 25 % je pro vaši Kia Ceed GT k dispozici PowerBox od CPA. Specifický software může výrazně zlepšit výkon a manipulaci, přesvědčte se sami a objednávejte ještě dnes.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

CPA pomocí speciálního softwaru dosáhla zvýšení výkonu až o 73 koní. Ladění motoru pro váš Kia Stinger 3.3 T-GDi od CPA performance.

27.02.2016
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Inženýři v CPA to opět dokázali, neboť dosáhli potěšujícího zvýšení výkonu u modelu Kia Ceed 1.6 CRDI. Díky našemu PowerBoxu lze z vašeho vozidla získat ještě více energie.

20.05.2015
  • Kia Sportage (SL) 1.7 CRDi

Přesvědčte se o PowerBoxu Ultra od CPA Chiptuning a nechte se inspirovat pro získání dalšího výkonu u vašeho automobilu Kia Sportage. Díky našemu speciálně napropgramovanému PowerBoxu se objevuje na silnici jako sportovnější.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.