Doposud jste nevybrali žádné auto. Zvolte auto

Kia Stinger 3.3 T-GDi

Kia Stinger 3.3 T-GDi Chiptuning

Se softwarem specifickým pro motor a naším PowerBoxem lze dosáhnout zvýšení výkonu až o 73 koní a 101 Nm. S CPA ConnectiveSystem získáte nejen vyšší výkon pro svůj Kia Stinger 3.3 T-GDi, ale také vyladíte pedál plynu. S PedalBoxem můžete snadno ovládat úroveň výkonu PowerBoxu z interiéru a přizpůsobovat je různým jízdním situacím. Vyzkoušejte náš ConnectiveSystem a nechte se inspirovat novým zážitkem z jízdy.

Kia: Další testování

27.02.2016
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Inženýři v CPA to opět dokázali, neboť dosáhli potěšujícího zvýšení výkonu u modelu Kia Ceed 1.6 CRDI. Díky našemu PowerBoxu lze z vašeho vozidla získat ještě více energie.

17.12.2018
  • Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD

Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD na dynu s CPA PowerBoxem pro zvýšení výkonu. PedalBox přináší vašemu vozu Kia skvělý nový zážitek z jízdy.

05.06.2018
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 T-GDI GT

Pro extra výkon až o 25 % je pro vaši Kia Ceed GT k dispozici PowerBox od CPA. Specifický software může výrazně zlepšit výkon a manipulaci, přesvědčte se sami a objednávejte ještě dnes.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

Naše modely PowerBox a ConnectiveSystem zvýší výkon vašeho Kia Stinger. Budete mít radost ze zvýšeného výkonu a objevíte nové potěšení z jízdy.

20.05.2015
  • Kia Sportage (SL) 1.7 CRDi

Přesvědčte se o PowerBoxu Ultra od CPA Chiptuning a nechte se inspirovat pro získání dalšího výkonu u vašeho automobilu Kia Sportage. Díky našemu speciálně napropgramovanému PowerBoxu se objevuje na silnici jako sportovnější.

Související automobily

Naše testy automobilu

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.