Volba automobilu

Bentley Continental GT

Chiptuning Bentley Continental GT

Bentley je hrdě vybaven 467 kW a 900 Nm sériovým výkonem. Ve voze mohou být voleny různé režimy podvozku a s PedalBoxem je to ještě pohodlnější. S ním můžete optimálně řídit odezvu plynu a vybrat si mezi režimy Eco II a Sport +. Náš PedalBox v kombinaci s naším PowerBoxem se je znám jako náš ConnectiveSystem, pomocí kterého můžete ovládat nejen odezvu plynu, ale i vyšší výkon. Úrovně výkonu lze snadno zvolit z interiéru pomocí PedalBoxu. Zde lze dosáhnout pozoruhodného zvýšení výkonu až o 101 koní a 141 Nm. Zažijte své auto s nápadným zvýšením výkonu s CPA performance.

Graf výkonu Bentley Continental GT
24.09.2019

Bentley : Další testování

03.11.2020
  • Bentley Continental GT V8

Vysoce kvalitní zpracování v luxusním voze Bentley Continental GT V8. Rádi bychom se zde zapojili a nabídli vysoce kvalitní PowerBox s chiptuningem specifickým pro daný motor.

12.02.2021
  • Bentley Bentayga

Nechte se přesvědčit CPA chiptuningem a softwarem navrženým speciálně pro tento motor pro nárůst výkonu vašeho Bentley Bentayga. PowerBox od CPA a speciálně vyvinutý software spolu výborně spolupracují.

21.04.2021
  • Bentley Continental GT Speed

Pozoruhodný vyšší výkon pro váš Bentley s tuningem od CPA. Tuning plynového pedálu s PedalBoxem s různými výkonovými stupni.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.