40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Související automobily

Majestátní dvanáctiválec s offroadovými ambicemi

Bentley Bentayga Chiptuning

Nejrychlejší SUV na světě má opravdu vše, po čem srdce touží. Strohý a moderní luxus v interiéru, 12-válcový motor s 608 PS a točivým momentem 900 Nm, který svůj limit dosáhne až s 306 km/h. To musí bolet, pomyslí si ten či onen řidič sportovních vozů. Díky vzduchovému pérování a stabilizaci náklonu však tento 2,6 tun těžký vůz zůstává na silnici extrémně v klidu. Vozu Bentayga sluší obzvláště dlouhé zatáčky, ale suverénně zvládá i ostré zatáčení. Jeho jízdní vlastnosti přesvědčí v každé jízdní situaci. Mimochodem, inženýři z CPA Performance opět nemohli odolat a vykouzlili pro jeho Veličenstvo ještě o něco vyšší výkon. Bentayga tak má k dispozici pěkných 140 Nm a téměř 100 PS a pocit je to opravdu nadpozemský.

Graf výkonu Bentley Bentayga
12.02.2021

Bentley : Další testování

03.11.2020
  • Bentley Continental GT V8

Vysoce kvalitní zpracování v luxusním voze Bentley Continental GT V8. Rádi bychom se zde zapojili a nabídli vysoce kvalitní PowerBox s chiptuningem specifickým pro daný motor.

21.04.2021
  • Bentley Continental GT Speed

Pozoruhodný vyšší výkon pro váš Bentley s tuningem od CPA. Tuning plynového pedálu s PedalBoxem s různými výkonovými stupni.

24.09.2019
  • Bentley Continental GT

Systém CPA ConnectiveSystem nabízí několik výhod, jako je kombinace ladění plynového pedálu a chiptuning v jednom, čímž se vytvoří skvělý zážitek z jízdy. Vyzkoušejte produkty CPA zvyšující výkon pro Bentley Continental GT.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.