40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Související automobily

Bentley Continental GT Speed Chiptuning

Zvýšení výkonu specificky pro daný motor

Vždy, když si pomyslíte, že lépe už to nejde, budete přesvědčeni o opaku, jako zde v případě GT Speed. Už jeho předchůdce stál za to. Nyní tluče v GT Speed brachiální W-12 motor se 659 PS a neuvěřitelnými 900 NM, což znamená, že je možná maximální rychlost 335 km/h. Nová osmistupňová dvouspojková převodovka nyní umožňuje dvakrát tak rychlejší řazení vzhledem k běžnému GT. Co se týče zvuku, GT ještě více přiložil, což zní opravdu dobře. Permanentní pohon všech kol a čtyřkolkové řazení přispívají k perfektnímu ovládání za každé jízdní situace. Bentley Continental GT Speed chiptuning je k dispozici pro všechny, kteří si přejí ještě více výkonu.

Graf výkonu Bentley Continental GT Speed
21.04.2021

Bentley : Další testování

24.09.2019
  • Bentley Continental GT

Systém CPA ConnectiveSystem nabízí několik výhod, jako je kombinace ladění plynového pedálu a chiptuning v jednom, čímž se vytvoří skvělý zážitek z jízdy. Vyzkoušejte produkty CPA zvyšující výkon pro Bentley Continental GT.

12.02.2021
  • Bentley Bentayga

Nechte se přesvědčit CPA chiptuningem a softwarem navrženým speciálně pro tento motor pro nárůst výkonu vašeho Bentley Bentayga. PowerBox od CPA a speciálně vyvinutý software spolu výborně spolupracují.

03.11.2020
  • Bentley Continental GT V8

Vysoce kvalitní zpracování v luxusním voze Bentley Continental GT V8. Rádi bychom se zde zapojili a nabídli vysoce kvalitní PowerBox s chiptuningem specifickým pro daný motor.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.