40 % sleva na všechno! Spring-Deal: Jen omezený počet kusů! (6)

Související automobily

Bentley Continental GT Speed Chiptuning

Zvýšení výkonu specificky pro daný motor

Vždy, když si pomyslíte, že lépe už to nejde, budete přesvědčeni o opaku, jako zde v případě GT Speed. Už jeho předchůdce stál za to. Nyní tluče v GT Speed brachiální W-12 motor se 659 PS a neuvěřitelnými 900 NM, což znamená, že je možná maximální rychlost 335 km/h. Nová osmistupňová dvouspojková převodovka nyní umožňuje dvakrát tak rychlejší řazení vzhledem k běžnému GT. Co se týče zvuku, GT ještě více přiložil, což zní opravdu dobře. Permanentní pohon všech kol a čtyřkolkové řazení přispívají k perfektnímu ovládání za každé jízdní situace. Bentley Continental GT Speed chiptuning je k dispozici pro všechny, kteří si přejí ještě více výkonu.

Graf výkonu Bentley Continental GT Speed
21.04.2021

Bentley : Další testování

03.11.2020
  • Bentley Continental GT V8

Vysoce kvalitní zpracování v luxusním voze Bentley Continental GT V8. Rádi bychom se zde zapojili a nabídli vysoce kvalitní PowerBox s chiptuningem specifickým pro daný motor.

24.09.2019
  • Bentley Continental GT

Systém CPA ConnectiveSystem nabízí několik výhod, jako je kombinace ladění plynového pedálu a chiptuning v jednom, čímž se vytvoří skvělý zážitek z jízdy. Vyzkoušejte produkty CPA zvyšující výkon pro Bentley Continental GT.

12.02.2021
  • Bentley Bentayga

Nechte se přesvědčit CPA chiptuningem a softwarem navrženým speciálně pro tento motor pro nárůst výkonu vašeho Bentley Bentayga. PowerBox od CPA a speciálně vyvinutý software spolu výborně spolupracují.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.