Doposud jste nevybrali žádné auto. Zvolte auto

Chiptuning KTM

Chiptuning KTM - KTM je zkratkou pro "Kronreif & Trunkenpolz Mattighofen", kde měl svůj původ v roce 1953 jejich úplně první motocykl. Kola této značky uspěla v celosvětově úspěšných automobilových závodů v disciplínách motokros, enduro a supermoto. Sportmotorcycle AG se specializoval na terénní motocykly, ale nyní se opět zvyšuje specializace na sportovní pouliční motorky. Tam, kde je „sportovní“ klíčové slovo, je také klíčové i u nís, a tak s CPA Chiptuning KTM získáte více výkonu.

KTM tuningbox - Kronreif-Trunkenpolz-Mattighofen AG vyrábí terénní motocykly, silniční závodní motocykly a sportovní automobily od roku 1934. Značka pravidelně slaví mezinárodní úspěchy v motocyklových závodech, a to v disciplínách motokros, enduro a supermoto. Sportovní modely značky SuperDuke R nebo vstup do MotoGP dokládají sportovní image této značky. Pro ještě větší výkon - KTM tuningbox. Obzvláště zajímavý je X-Box, který je díky turbo technologii ideální pro KTM tuningbox.

KTM chiptuning - znamená Kronreif Trunkenpolz Mattighofen, vycházející ze jmen dvou zakladatelů a rodného města Hanse Trunkenpolze. KTM byl vždy synonymem pro motoristický sport, zejména co se týče terénních motocyklů a zaznamenávající mezinárodní úspěch. Žádný jiný výrobce nevyhrál častěji Rally Dakar. S velkou radostí nabízíme KTM chiptuning. V roce 2006 rakouská společnost uvedla na trh první supercar jménem X-Bow. Radikálně upravené závodní auto přináší s KTM chiptuning ještě čistější potěšení z jízdy na silnici.

KTM
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
KTM X-Bow 2.0 TFSI 1984 ccm 241 k 177 kW 310 Nm
Modelová řada
X-Bow

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.