40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Chiptuning KTM

Chiptuning KTM - KTM je zkratkou pro "Kronreif & Trunkenpolz Mattighofen", kde měl svůj původ v roce 1953 jejich úplně první motocykl. Kola této značky uspěla v celosvětově úspěšných automobilových závodů v disciplínách motokros, enduro a supermoto. Sportmotorcycle AG se specializoval na terénní motocykly, ale nyní se opět zvyšuje specializace na sportovní pouliční motorky. Tam, kde je „sportovní“ klíčové slovo, je také klíčové i u nís, a tak s CPA Chiptuning KTM získáte více výkonu.

KTM chiptuning - Kronreif-Trunkenpolz-Mattighofen AG vyrábí terénní motocykly, silniční závodní motocykly a sportovní automobily od roku 1934. Značka pravidelně slaví mezinárodní úspěchy v motocyklových závodech, a to v disciplínách motokros, enduro a supermoto. Sportovní modely značky SuperDuke R nebo vstup do MotoGP dokládají sportovní image této značky. Pro ještě větší výkon - KTM chiptuning. Obzvláště zajímavý je X-Box, který je díky turbo technologii ideální pro KTM chiptuning.

KTM chiptuning - znamená Kronreif Trunkenpolz Mattighofen, vycházející ze jmen dvou zakladatelů a rodného města Hanse Trunkenpolze. KTM byl vždy synonymem pro motoristický sport, zejména co se týče terénních motocyklů a zaznamenávající mezinárodní úspěch. Žádný jiný výrobce nevyhrál častěji Rally Dakar. S velkou radostí nabízíme KTM chiptuning. V roce 2006 rakouská společnost uvedla na trh první supercar jménem X-Bow. Radikálně upravené závodní auto přináší s KTM chiptuning ještě čistější potěšení z jízdy na silnici.

KTM
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
KTM X-Bow 2.0 TFSI 1984 ccm 241 k 177 kW 310 Nm
Modelová řada
X-Bow

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.