40 % sleva na všechno! Spring-Deal: Jen omezený počet kusů! (6)

Chiptuning LDV

Chiptuning LDV - byl britský výrobce malých dodávek, který existoval od roku 1993 do 2009. Název se skládá ze slov Leyland Trucks a Vans. V roce 2006 získal podíl GAZ a ten později převzal většinu. Z důvodu neúspěšného prodeje ruský mateřský koncern vystoupil a v roce 2008 pak byla výroba v Birminghamu zastavena, podnik odkoupil finanční výrobce SAIC, který od roku 2011 prodává Maximus. Pro více výkonu ve vaší malé dodávce CPA nadále poskytuje chiptuning LDV.

LDV chiptuning - U založení LDV Limited stál Freight Rover a DAF, kteří byli s pomocí investiční skupiny sloučeni na LDV Limited. V roce 1993 byl položen základní kámen dnešního LDV chiptuningu. Vyráběny byly vany a dodávky, zmínit je třeba modely Cub nebo Maxus. V roce 2010 koupil špatně prosperující firmu SAIC a obnovil výrobu Maxuse. LDV chiptuning zůstává opcí pro dodávky, kterým chybí výkon.

LDV chiptuning - Od roku 1993 do 2009 byly vyráběny vany a lehké dodávky v Anglii pod názvem LDV. Vhodným modelem pro LDV chiptuning je např. Maxus 2.8 CDI. Od roku 2011 jsou však vyráběny automobily pod novým názvem. Čínský výrobce automobilů SAIC koupil LDV a nazval nově vzniklý koncern SAIC Maxus Automotive. Nejnovější model této mladé firmy je D90, full-size SUV, který je stavěn od roku 2017. Zde by mohl být opět docela možný LDV chiptuning.

LDV
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
LDV G10 2.0T 1995 ccm 222 k 163 kW 330 Nm
Modelová řada
G10

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.