40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Chiptuning Kia Ceed GT

Soupeření o Golf GTI

Kompaktní třída je vysoce konkurenční oblastí. Kia posílá Ceed GT do závodu proti konkurenci. Abyste mohli být rychlejší než vaši konkurenti, nabízí CPA specifický software pro zlepšení výkonu vašeho Kia Ceed GT. To trvale optimalizuje faktory související s výkonem vašeho vozidla v reálném čase. Chiú tuning CPA PowerBox zajišťuje zvýšení výkonu až o 25 %. Díky zvýšenému výkonu nyní Kia Ceed GT jede hbitěji a nadšeně bere každou zatáčku. Zažijte lepší potěšení z jízdy s Chiptuning od CPA.

Graf výkonu Kia Cee´d (JD) 1.6 T-GDI GT
05.06.2018

Kia : Další testování

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

Naše modely PowerBox a ConnectiveSystem zvýší výkon vašeho Kia Stinger. Budete mít radost ze zvýšeného výkonu a objevíte nové potěšení z jízdy.

24.10.2018
  • Kia Cee´d (CD) 1.4 T-GDI

Více PS a točivého momentu s pomocí softwaru CPA PowerBox navrženého specificky pro motor, to je Chiptuning CPA. Systém Connective je novinkou, která vám poskytuje možnost individuálního řízení výkonu a odezvy.

27.02.2016
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Inženýři v CPA to opět dokázali, neboť dosáhli potěšujícího zvýšení výkonu u modelu Kia Ceed 1.6 CRDI. Díky našemu PowerBoxu lze z vašeho vozidla získat ještě více energie.

20.05.2015
  • Kia Sportage (SL) 1.7 CRDi

Přesvědčte se o PowerBoxu Ultra od CPA Chiptuning a nechte se inspirovat pro získání dalšího výkonu u vašeho automobilu Kia Sportage. Díky našemu speciálně napropgramovanému PowerBoxu se objevuje na silnici jako sportovnější.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

CPA pomocí speciálního softwaru dosáhla zvýšení výkonu až o 73 koní. Ladění motoru pro váš Kia Stinger 3.3 T-GDi od CPA performance.

29.06.2021
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Hrdých 40 PS a nárůst výkonu o 80 Nm lze získat s PowerBoxem od CPA pro vůz Kia Ceed. I tuning motoru v kombinaci s tuningem plynového pedálu je cestou k radosti z jízdy.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.