40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

PedalBox

PedalBox

Nyní s novým softwarem
Lepší reakce plynu
5.790,00 CZK
od 4.190,00 CZK včetně DPH
Náš PedalBox obsahuje nový Multy-Processor-System. Okamžitě tak pocítíte mnohem lepší reakci plynu. Snadno nastavitelný od závodního po ekonomický - jednoduchým stisknutím tlačítka!
Současně PedalBox přispívá k maximální bezpečnosti během jízdy. Dva procesory pracují s maximálním výkonem pro vaši bezpečnost. Naši inženýři vyvinuli vysoce sofistikovanou kontrolní proceduru, díky které se procesor navzájem neustále kontrolují. Tímto způsobem dosáhneme výhodě v oblasti zabezpečení, a to faktorem zhruba 1 000!

Volba automobilu

Sportovnější reakce plynu

S PedalBoxem můžete ovládat plynový pedál mnohem lépe. Reakce motoru se vyvíjí mnohem dynamičtěji - stejně jako tomu nakládáte!

Multy-Processor-System

Nejdůležitější rys pro vaši bezpečnost. Naši technici vyvinuli důmyslný kontrolní mechanismus, jehož logika zajišťuje vzájemnou kontrolu obou procesorů. To se snižuje riziko výchozího nastavení tisíckrát.

Dokonalý doplněk k Chiptuning

The optimized response through our PedalBox is the perfect complement to Chiptuning.

Multy-Processor-System

patentovaný systém

Nejdůležitější rys pro vaši bezpečnost. Naši technici vyvinuli důmyslný kontrolní mechanismus, jehož logika zajišťuje vzájemnou kontrolu obou procesorů. Tím se snižuje riziko výchozího nastavení tisíckrát.

Multy-Processor-System
Závodní technologie

Závodní technologie

Zkušenosti v závodění

Tým managementu a vývoje v CPA Chiptuning se může ohlédnout zpět, na více než 40 let zkušeností v závodění v rámci motoristického sportu. Ty zahrnují Formuli 2 (EC), závody světových pohárů v motocyklových závodech, závody motokár, Supermoto a naposledy národní třídu Superbike.


Optimalizace u plynu

 • Sport+

  velmi prudká odezva pedálu

 • Sport

  sportovní reakce pedálů

 • Továrna

  blízká série reakce pedálů

 • Eco

  odložená reakce pedálů

 • Eco II

  pohodlná reakce pedálů

  Klikněte zde ↓
Klikněte zde
Klikněte zde
 • Charakteristická optimalizace mapy s individuálním softwarem

  S CPA Chiptuning dostanete vždy software, který je přesně přizpůsoben vašemu motoru nebo automobilu. Další úpravy již proto nejsou nutné. Díky tomu je možné lépe využívat výkonové rezervy motoru bez omezení životnosti. Optimalizace digitálních map optimalizuje data tuningu v reálném čase.

  Jednoduchá instalace PedalBoxu

  1.

  Uvolněte plynový pedál: V případě potřeby sejměte plynový pedál z úchytky, abyste dosáhli na konektor.

  2.

  Vytáhněte původní zástrčku z plynového pedálu.

  3.

  Vložte dodaný svazek kabelů (adaptér) mezi plynový pedál a originální připojení.

  4.

  Připojte PedalBox k dodanému svazku kabelů.

  5.

  Fix the throttle pedal. Be sure to ensure proper installation of the throttle pedal and correct routing of the cable connections.

  6.

  V případě potřeby můžete upevnit PedalBox na vhodném místě pomocí dodané lepicí pásky.

 • Chiptuning: Komplexní technika. Lehká instalace. Skvělý efekt.

  Co je dnes definováno pod pojmem chiptuning, je technika CPA, která se vyvinula z „jednoduchého“ chiptuningu. Spíše se jedná o složité algoritmy, jejichž software je vyvíjen inženýry a kombinován s know-how, které používají naši zkušení technici, což vede k přizpůsobenému zvýšení výkonu vašeho automobilu.

  Důraz je kladen na harmonii mezi hardwarem a softwarem specifickým pro auto. Proto si můžete být jako zákazník jisti, že v CPA dosáhnete co nejlepšího zvýšení výkonu.

  Naše tvrzení: maximální výkon a maximální bezpečnost dokonale kombinované pro vaše auto!

 • Rozdílné motory

  Chiptuning u turbo benzínového motoru

  V moderních benzínových motorech s turbodmychadlem hrají elektronika a elektronické ovládání stále větší roli.

  Řídicí jednotka motoru zpracovává data z mnoha senzorů a tím vypočítává, např. požadované vstřikované množství, požadovaný plnicí tlak, požadované načasování zapalování atd.

  Takto jsou data čtena a zpracovávána několikerými senzory.

  Aby se dosáhlo optimalizace výkonu a spotřeby, musí být tyto parametry optimalizovány. CPA spoléhá na speciálně vyvinutý software pro motor, který zajišťuje následnou změnu továrně nastavených řídicích parametrů. Optimalizací údajů o motoru se výrazně zlepší výkon a sníží se spotřeba.

  Výsledkem přesně naladěných a optimalizovaných parametrů je znatelné zvýšení výkonu a účinnosti. Všechna relevantní data motoru jsou zaznamenávána, kontrolována a optimalizována v reálném čase - ale pouze pokud řidič také vyvolává výkon.

  Dokonce během zvýšení výkonu zůstávají všechny ochranné a ovládací funkce řídicí jednotky aktivní.

  Chiptuning at the turbo diesel

  Moderní turbo dieselové motory již byly elektronicky monitorovány a kontrolovány řídicí jednotkou motoru po celá desetiletí. Řídicí jednotka detekuje nespočet hodnot, jako je množství vstřikování, načasování vstřikování, plnicí tlak, rychlost atd. Tato data jsou zahrnuta v řízení a monitorování motoru.

  Tuningový modul CPA shromažďuje všechna relevantní data přímo do senzorů motoru a načítá informace o množství vstřikování, časování vstřikování, plnicím tlaku, rychlosti atd. Parametry jsou optimalizovány v reálném čase ve zlomcích sekundy pomocí softwaru pro optimalizaci mapy námi vyvinutého a předané do řídicí jednotky motoru. Tím se vypočítají nové hodnoty s daty našeho tuningového modulu a současně se upraví zbývající mapy motoru. Díky tomu si řídicí jednotka výrobce neustále udržuje kontrolu nad vaším motorem, což znamená, že bezpečnostní a ochranné systémy zůstávají aktivní.

  Přidaného výkonu vašeho motoru je dosaženo cílenou optimalizací signálů motoru v reálném čase. Účinnost a výkonnostní potenciál vašeho motoru se výrazně zvyšují díky optimalizaci řídicí jednotky.

 • Charakteristická optimalizace mapy na plynovém pedálu

  Our ingenious software, specially developed for your throttle pedal, optimizes the characteristic map of your throttle pedal as desired. Put our PedalBox in sports mode. As shown in the diagram on the left, you will experience your car again with unsurpassed liveliness and sporty throttle response. Switching to comfort mode (Eco II) allows fuel-efficient driving and can be of great help in city traffic and traffic congestion.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.