0 Item

0,00 CZK včetně DPH

 

Doposud jste nevybrali žádné auto. Zvolte auto

Chiptuning pro VW UP GTI

VW UP GTI 1.0 L

Nyní i nejmenší z rodiny VW dostane razítko GTI. Od té doby GTI zdobila nejvýkonnější upgrady řady Golf, díky čemuž je docela úspěšná. Je UP hodný GTI? UP GTI standardně čerpá svůj standardní výkon o 115 koní z 1,0 litru tříválce. Zní to dostatečně s ohledem na jeho velikost. Kritizován je především výkon, který by pro GTI model neměl být dostačující. Jedním z řešení tohoto problému s výkonem je CPA PowerBox. S pomocí speciálně vyvinutého softwaru pro motor dochází u malého GTI ke značnému zvýšení výkonu. Až o 31 koní a 54 NM více z něj dělá také více VW GTI, když je nainstalován chiptuning od CPA. V malém UP je výkon patrný ihned po instalaci. Přesto inženýři ze společnosti VW dali UP GTI trochu delikátnosti. Zesílené stabilizátory, tvrdší tlumiče a nová kupolová ložiska přispívají ke sportovnímu pocitu z jízdy. Protože nyní je síla vhodná, myslíme si, že UP může s jistotou nazvat skutečnou GTI.

Graf výkonu VW Up 1.0 GTI
14.12.2018

VW : Další testování

09.01.2014
  • VW Beetle 2.0 TSI

Odhalte nyní více výkonu pro VW Beetle s TuningBoxem od CPA.

26.11.2013
  • VW Passat CC (3C) 1.4 TSI

VW Passat CC 1.4 TSI, přesvědčivý výkon a nízká spotřeba. Klikněte a vyberte správnou tuningovou soupravu pro VW Passat CC 1.4 TSI objednejte Chiptuning.

22.10.2015
  • VW Amarok 2.0 TDI BiTurbo

Chip Tuning VW Amarok 2.0 TDI biturbo s CPA pomáhá tomuto těžkopádnému "náklaďáku" zpět na trať. Díky nárůstu výkonu od našeho CPA PowerBoxu se váš Amarok stává dobrou postavou i mimo německé ulice.

18.12.2015
  • VW Jetta VI 1.6 TDI DPF

Díky speciálně vyvinutému softwaru tento motor přede i po zvýšení výkonu až o 27 %. Jeho bývalý odkaz patří minulosti, šedá myš od VW nyní září sportovností a dynamikou.

26.01.2021
  • VW Golf VIII Variant (CD) 2.0 TDI

Software navržený speciálně pro motor poskytuje skvělý výsledek při zvýšení výkonu pro VW Golf 8 Variant a náš PowerBox. Perfektně upravený software a hardware ve vzájemném souladu pro zvýšení výkonu pro váš VW Golf 8 Variant.

06.10.2015
  • VW Up 1.0 TSI

S PowerBoxem Nitro od CPA lze dosáhnout významného zvýšení výkonu. Dovolte nám přesvědčit vás o výsledku, složeném z CPA PowerBoxu a vašeho vozidla.

Naše testy automobilu

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.