Doposud jste nevybrali žádné auto. Zvolte auto

Chiptuning pro VW UP GTI

VW UP GTI 1.0 L

Nyní i nejmenší z rodiny VW dostane razítko GTI. Od té doby GTI zdobila nejvýkonnější upgrady řady Golf, díky čemuž je docela úspěšná. Je UP hodný GTI? UP GTI standardně čerpá svůj standardní výkon o 115 koní z 1,0 litru tříválce. Zní to dostatečně s ohledem na jeho velikost. Kritizován je především výkon, který by pro GTI model neměl být dostačující. Jedním z řešení tohoto problému s výkonem je CPA PowerBox. S pomocí speciálně vyvinutého softwaru pro motor dochází u malého GTI ke značnému zvýšení výkonu. Až o 31 koní a 54 NM více z něj dělá také více VW GTI, když je nainstalován chiptuning od CPA. V malém UP je výkon patrný ihned po instalaci. Přesto inženýři ze společnosti VW dali UP GTI trochu delikátnosti. Zesílené stabilizátory, tvrdší tlumiče a nová kupolová ložiska přispívají ke sportovnímu pocitu z jízdy. Protože nyní je síla vhodná, myslíme si, že UP může s jistotou nazvat skutečnou GTI.

Graf výkonu VW Up 1.0 GTI
14.12.2018

VW : Další testování

28.01.2021
  • VW Golf VIII (CD) 1.4 TSI GTE eHybrid

Inženýři z CPA Performance udělali opět dobrou práci a vyvinuli software specificky pro motor VW Golf 8 1.4 TSI GTE eHybrid. Vy si tak maximálně užijete a vychutnáte tento perfektně přizpůsobený chiptuning.

27.05.2014
  • VW Golf VII (AU) GTI

digitální optimalizace map pro Golf 7 GTI

30.10.2015
  • VW Passat B7 (3C) 1.4 TSI

Potřebujete také pohodlného auto na pořádné řezání zatáček místo pohodlného cestovního sedanu? Pak máte příležitost s našimi PowerBoxy pro VW Passat 1.4 TSI.

21.10.2015
  • VW Scirocco III 2.0 TDI (CR)

Kombinace každodenních a závodních drah díky našim PowerBoxům. Pomocí několika testů bylo možné dosáhnout zvýšení výkonu o 50 koní. Pro Volkswagen netypický, ale dynamický design přesvědčil tým CPA.

22.10.2015
  • VW Amarok 2.0 TDI BiTurbo

Chip Tuning VW Amarok 2.0 TDI biturbo s CPA pomáhá tomuto těžkopádnému "náklaďáku" zpět na trať. Díky nárůstu výkonu od našeho CPA PowerBoxu se váš Amarok stává dobrou postavou i mimo německé ulice.

17.02.2021
  • VW Crafter II 2.0 TDI

Vývoj softwaru specificky pro motor nového VW Crafteru II 2.0 TDI pro zvýšení výkonu pomocí CPA PowerBoxu. Zvýšení výkonu o 30 PS a téměř 80 Nm, které se vám bude líbit, přesvědčte se.

Naše testy automobilu

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.