Doposud jste nevybrali žádné auto. Zvolte auto

Nissan Qashqai 1.7 dCi v našem testu

Nissan Qashqai 1.7 dCi chiptuning

Pěkné SUV s vysoce kvalitním interiérem a dostatkem prostoru v něm. Zjistili jsme že toto SUV nedisponuje velkou porcí výkonu. Naštěstí jsme díky našemu know-how a odborné znalosti byli schopni vyvinout nový a lepší software pro ECU. Se zvýšením výkonu 37 koní a zajímavým zvýšením točivého momentu o 84 Nm se Qashqai výrazně zrychlil. Stejně jako u všech našich testů jsme uvažovali i o tepelném a fyzickém zatížení všech motorových součástí. To zahrnuje zátěžové testy včetně speciálně konstruovaných senzorů pro měření teploty a tepla v motorovém prostoru. Aby jste si mohli klidně a bezpečně užít extra výkon, poskytujeme také záruku na motor včetně turba.

Nissan: Další testování

12.06.2018
  • Nissan Navara IV (D231) 2.3 dCi

Specifický software CPA PowerBox zvyšuje výkon vašeho Pick-upu Nissan Navara až o 27%. Výsledkem je zlepšená trakce díky zvýšenému točivému momentu, objednávejte online ještě dnes.

12.11.2018
  • Nissan Juke 1.5 dCi DPF

Potěšení z jízdy a vyšší výkon díky systému CPA Connective System pro Nissan Juke. Nový sportovnější zážitek a mimořádný výkon vyšší až o 27 koní.

20.03.2015
  • Nissan Juke 1.6 DIG-T

Chiptuning CPA PowerBox pro Nissan Juke 1.6 DIG-T. Znatelné zvýšení výkonu CPA PowerBox pro japonské SUV Nissan Juke.

13.05.2019
  • Nissan Micra IG-T 100

S PowerBoxem od CPA lze dosáhnout dalšího výkonu až 19 koní a lze tak vytvořit sportovní zážitek z jízdy. Rozhodněte se pro chiptuning CPA a znovu prožijte zážitek ve svém autě. Se zvýšením výkonu budete spokojeni.

25.08.2015
  • Nissan Frontier 2.5 dCi

Prostřednictvím PowerBoxu od CPA jsme dosáhli významného zvýšení výkonu pro Nissan Frontier. Znatelný zvýšený výkon vás dozajista bude inspirovat.

05.06.2018
  • Nissan Juke 1.2 DIG-T

Chip tuning od CPA PowerBox zajišťuje další výkon až 27 %. Výsledkem je lepší tažná síla a větší tlak v nižším rozsahu rychlostí, přesvědčte se sami a objednejte si PowerBox online.

Naše testy automobilu

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.