40 % sleva na všechno! Christmas-Deal: Pouze do vyprodání zásob! (6)

Porsche 911 991 Turbo S PedalBox

Porsche 911 991 Turbo S, prostě jen „Wow“

Novinky, jako např. aktivní uložení motoru, řízení zadní nápravy, vyrovnání náklonu, aktivní spoiler, keramické brzdy a perfektní pohon na všechna kola poskytují ohromné a nelítostné potěšení z jízdy. Inženýři z CPA se ještě rozhodli pro třešničku na dortu a se speciálně navrženým CPA PedalBoxem dosáhli optimalizaci v reakci plynového pedálu. Ovládejte plynový pedál pomocí PedalBoxu v různých stupních. Režimy Eco II až Sport+ můžete pohodlně navolit stisknutím tlačítka a jízdu tak přizpůsobit různým jízdním situacím. Precizní ovládání v případě turba s pohonem na všechna kola poskytuje velkolepou trakci, dokonce i za nepříznivého počasí. V interiéru se Porsche podařilo vytvořit optimální vztah mezi člověkem a strojem. Perfektní sportovní sedadla s několika nastavitelnými polohami ve spojení s novou úpravou volantu tvoří dokonalý tým. Shrnutí tak může znít jedině: přesvědčivé, senzační, prostě úžasné.

Graf výkonu Porsche 911 991 Turbo S
08.12.2020

Porsche : Další testování

03.03.2016
  • Porsche Macan S Diesel

Speciálně vyvinutý software poskytuje vašemu Porsche Macan S Diesel úžasný výkon. Také kombinace PowerBoxu Nitro a PedalBoxu je novinkou, která vám dá spoustu zábavy.

29.07.2015
  • Porsche Cayenne (92A) Diesel

Díky PowerBoxu od CPA Chiptuning lze dosáhnout významného zvýšení výkonu. Díky tomu je vaše auto sportovnější.

12.06.2018
  • Porsche 911 991 Carrera 4

Díky specifickým vlastnostem CPA PowerBoxu dosahuje Porsche 911 Carrera 4 svého plného plný potenciálu. Výsledkem je zvýšení výkonu až o 20 %, ve spojení s CPA Connective System také zlepšuje reakci plynu.

05.12.2018
  • Porsche Panamera (II)

Zažijte každodenní život ve spojení s úžasným výkonem. CPA PowerBox Nitro poskytuje v novém Porsche Panamera Sport Turismo zvýšení výkonu až o 86 koní.

29.07.2018
  • Porsche Cayenne (PO536)

Dejte své zemi Porsche Cayenne, další výkon až o 26 %, takže výkon může být až 427 koní. Zažijte silný V6 ve spojení s CPA Chiptuning.

03.07.2019
  • Porsche Macan S

S modulem CPA PowerBox lze dosáhnout zvýšení výkonu až o 80 koní, což je také zřetelné. Dlouhodobé testy a vývoj softwaru specifického pro motor usnadňují dobrou spolupráci mezi CPA PowerBoxem a Porsche Macan S.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.