40 % sleva na všechno! Spring-Deal: Jen omezený počet kusů! (6)

Související automobily

Zvýšení výkonu specificky pro motor

Maybach GLS-Class (X167) GLS600 Chiptuning

Maybach GLS 600 - tak vypadá skutečný SUV luxus. Zde Mercedes zase prokázal, co dokáže. Když si člověk myslí, že už má ve svém luxusním SUV vše, pak vývojáři z Mercedesu přidají ještě něco navíc. Pasažéři v úžasném Maybachu GLS 600 jsou přitom v úplném středobodu. Snížení hluku v každé jízdní situaci a speciálně vyvinutý jízdní režim Maybach mají pasažérům vzít jakékoliv vnímání rozjezdu či zrychlení. Pro nastupování, resp. vystupování ze šlechetného SUV - jak se patří - existují osvětlené nášlapné schůdky, které se ukryjí do karoserie v případě, že nejsou používány. Maybach je vybaven motorem V8-Biturbo s 558 PS a 730 NM, další výkon je pak jen s EQ-Boost (22 PS), nová devítistupňová automatika pracuje senzačně. CPA Performance vyvinul pro Maybach ještě speciální nárůst výkonu, který tomuto šlechetnému SUV poskytne dalších 120 NM a téměř 100 PS.

Graf výkonu Maybach GLS-Class (X167) GLS600
01.04.2021

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.