40 % sleva na všechno! Spring-Deal: Jen omezený počet kusů! (6)

VW Golf VIII (CD) GTI Clubsport chiptuning

VW Golf VIII (CD) GTI Clubsport chiptuning Nový Golf 8 GTI Clubsport

Má na to stát se novou Golf GTI ikonou. Clubsport působí trochu jako známý vlk v kůži beránka. Sportovní Golf 8 GTI, rodinný Golf, který však může přesvědčivě jezdit na Nordschleife. Vývojáři pro Golf GTI Clubsport aktivovali speciální režim „Nordschleife“ a hurá na divokou jízdu. U nového Golfu GTI Clubsport pomůže manažer jízdní dynamiky a zadní náprava se 4 rameny. Precizní řízení Clubsportu přesvědčí za všech okolností a poskytne řidiči vždy pocit, že má vše pod kontrolou. Opticky bylo provedeno rovněž několik změn. Výrazná je lišta denního svícení na čelní straně. Čelní spojler byl nově upraven a nárazník působí se svými dvěma křídly svalnatě. Široké boční prahy, velké oválné koncové roury a dvoudílný střešní spoiler jsou typické pro Clubsport. Jeho dvoulitrový turbomotor poskytuje 400 Nm a 300 PS. Komu to ještě nestačí, ten se rozhodne pro tuning od CPA Performance s výkonem navíc téměř 100 Nm a 70 PS. GTI Tuning - co víc chceš.

Graf výkonu VW Golf VIII (CD) GTI Clubsport
30.04.2021

VW : Další testování

08.07.2021
  • VW Touareg II (C2) 3.0 V6 TDI (CR) BlueMotion DPF

Vyzkoušejte vyšší výkon od CPA Performance s PowerBoxem pro váš VW Touareg. S patentovaným CPA ConnectiveSystem obdržíte tuning motoru a tuning plynového pedálu v jedné kombinaci.

05.06.2018
  • VW Arteon 2.0 TDI SCR

Pro nástupce VW Passat od CPA je možné díky Chiptuningu záskat více energie až o 28 %. Také lze snížit spotřebu až o 1 l na 100 km, přesvědčte se a objednejte si PowerBox Nitro ještě dnes.

22.12.2020
  • VW Golf VIII (CD) GTI

S CPA Chiptuning můžete získat pro váš VW Golf VIII zvýšení výkonu až o 63 PS a 95 Nm. Naše výrobky jsou přizpůsobené pro příslušný motor a dokáží poskytnout přesvědčivý výsledek.

02.02.2018
  • VW Passat (B8) 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology

Díky softwaru specifickému pro motor je možný výkon možné až 241 koní. Průměrná spotřeba by mohla být snížena až o 1,0 l.

18.12.2015
  • VW Jetta VI 1.6 TDI DPF

Díky speciálně vyvinutému softwaru tento motor přede i po zvýšení výkonu až o 27 %. Jeho bývalý odkaz patří minulosti, šedá myš od VW nyní září sportovností a dynamikou.

10.07.2021
  • VW Touareg II (C2) 3.0 V6 TDI (CR) BlueMotion DPF

Dostanete individuálně vyvinutý tuning motoru s PowerBoxem od CPA Chiptuning pro váš VW Touareg II a bezpečné zvýšení výkonu. Pokud hledáte způsob, jak zvýšit výkon vašeho vozidla, tak vyzkoušejte CPA.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.