40 % sleva na všechno! Christmas-Deal: Pouze do vyprodání zásob! (6)

Související automobily

Chiptuning v Land Rover Defender

Navržený Hofelem, seřízený CPA

Dnes naši inženýři a technici dosáhli u Land Rover Defender znatelně většího točivého momentu. Mnoho lidí hovoří v případě Defenderu o určité tuposti, což je jistě způsobeno celkovou velkou hmotností. S naším chiptuningem se dá těmto nudným nezajímavostem čelit.

Vyzkoušejte to!

Graf výkonu Land Rover Defender 2.2 TD
04.02.2015

Land Rover : Další testování

08.08.2019
  • Land Rover Range Rover Evoque TD4

Individuální vývoj softwaru pro Land Rover Range Rover Evoque TD4 ve společnosti CPA Performance. Pokud hledáte zvýšení výkonu pro svůj Land Rover Range Rover Evoque TD4, najdete jej zde.

22.05.2015
  • Land Rover Range Rover TDV8

Díky vysoce specifickému softwaru CPA PowerBox je možný výkon až 389 koní. Reakce plynu se zlepšila a vozidlo jezdí sportovněji. Přesvědčte se sami o CPA Chiptuningu.

15.08.2019
  • Land Rover Range Rover Velar D275

Nová sportovní zážitek a pohodlí s CPA ConnectiveSystem pro váš Land Rover Range Rover Velar D275. Přesvědčte se o našich produktech pro vyšší výkon.

10.03.2016
  • Land Rover Range Rover SDV8

Náš speciálně programovaný software dává vašemu Range Rover obrovský růst výkonu. Zejména v kombinaci s CPA Connective System uvidíte.

16.12.2020
  • Land Rover Range Rover V8 Supercharged

Vyzkoušejte výrobky pro nárůst výkonu od CPA Performance a použijte chiptuning vhodný pro vaše vozidlo. S PowerBoxem od CPA dopřejete sobě i svému autu výkonovou kúru, po které budete mít novou radost z jízdy.

30.10.2015
  • Land Rover Defender 2.4 TD

Nová síla v terénu, stejně tak dobře i na silnici, dostaňte toto do svého SUV prostřednictvím našeho Chiptuningu. Nejen že je silně defenzivní, ale ofenziva je zde také vidět.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.