40 % sleva na všechno! Spring-Deal: Jen omezený počet kusů! (6)

Chiptuning Acura

Acura Chiptuning - Oddělení mateřského koncernu Honda. Je používán pro luxusní a sportovní automobily. Společnost byla založena v roce 1986 v Tokiu, v roce 2004 se etablovala v Mexiku. Od roku 2006 do 2008 se dostala na trh v Číně, poté v Rusku. Nejznámější sportovní vůz je určitě nosič technologie NSX, který dostal v roce 2016 nové vydání. I zde je možný Acura chiptuning. Značka vystupuje i v závodním sportu, oba závodní vozy ARX-01 a 02 zajely úspěšně v American Le Mans. Proto se velmi těšíme na Acura chiptuning.

Acura chiptuning- Dceřiná značka Hondy je používaná speciálně pro luxusní nebo sportovní vozidla. Vozidla pod značkou Acura jsou prodávána již od roku 1986, patří sem NSX nebo TLX. Pro téměř všechna vozidla nabízíme speciální Acura chiptuning. Od roku 1992 je Acura aktivní i v automobilovém závodním sportu, v roce 2009 vstoupila do třídy LMP1 s vozem ARX-02a. Díky motoristickému sportu vzniká spojení k Acura chiptuningu, na které jsme hrdí. Logo by mělo dle Hondy symbolizovat posuvné měřítko a stát za dokonalostí a přesností.

Acura
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Acura CDX 1.5 VTEC 1498 ccm 182 k 134 kW 240 Nm L15BM
Modelová řada
CDX

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.