40 % sleva na všechno! Black-November-Deal: Pouze do vyprodání zásob! (6)

Chiptuning Daewoo

Daewoo Chiptuning - jihokorejský výrobce automobilů se sídlem v Soulu, ze které se vznikla společnost General Motors Korea v březnu 2011. Společnost působí v mnoha oblastech, jako je výroba oceli, zbrojní průmysl nebo finanční transakce. Stavba lodí, oddělená v roce 1999 a nezávislý výrobce se spojily a vzniklo Daewoo-Shipbuilding & Marine engineering. Od roku 2005 prodával auta do Evropy jako Chevrolet. Daewoo Chiptuning, udělejte ze svého auta něco speciálního.

Daewoo chiptuning - Jihokorejského výrobce automobilů získala skupina Daewoo v roce 1983, ale byla rozpuštěna v důsledku asijské krize v roce 2002, načež ji převzal General Motors. I přes tento výsledek stále existuje mnoho modelů, pro které je možné využít Daewoo chiptuning. Skupina byla rozdělena a je aktivní v různých odvětvích, jako je stavba lodí, zpracování oceli a dokonce i zbrojní průmysl. Od roku 2005 se automobily prodávají v Evropě pod názvem Chevrolet. Daewoo chiptuning promění vaše auto v něco speciálního.

Daewoo chiptuning - Daewoo Motor Company existuje od 70. let 20. století, kdy Sahen Motor participoval v rámci společného podniku se společností Shinjin Motors a General Motors. V roce 1983 skupina Daewoo převzala spolupráci a změnila název na Daewoo Motor. Vzhledem k tomu, že v roce 1994 představil v Německu modely automobilů, je Daewoo chiptuning také zajímavý v Evropě. Vozidla postavená v Jižní Koreji se prodávají na světovém trhu pod názvem Chevrolet nebo Holden. Získejte ze svého auta větší výkon pomocí Daewoo chiptuning.

Daewoo
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Modelová řada

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.