Doposud jste nevybrali žádné auto. Zvolte auto

Chiptuning Daewoo

Daewoo Chiptuning - jihokorejský výrobce automobilů se sídlem v Soulu, ze které se vznikla společnost General Motors Korea v březnu 2011. Společnost působí v mnoha oblastech, jako je výroba oceli, zbrojní průmysl nebo finanční transakce. Stavba lodí, oddělená v roce 1999 a nezávislý výrobce se spojily a vzniklo Daewoo-Shipbuilding & Marine engineering. Od roku 2005 prodával auta do Evropy jako Chevrolet. Daewoo Chiptuning, udělejte ze svého auta něco speciálního.

Daewoo chiptuning - Jihokorejského výrobce automobilů získala skupina Daewoo v roce 1983, ale byla rozpuštěna v důsledku asijské krize v roce 2002, načež ji převzal General Motors. I přes tento výsledek stále existuje mnoho modelů, pro které je možné využít Daewoo chiptuning. Skupina byla rozdělena a je aktivní v různých odvětvích, jako je stavba lodí, zpracování oceli a dokonce i zbrojní průmysl. Od roku 2005 se automobily prodávají v Evropě pod názvem Chevrolet. Daewoo chiptuning promění vaše auto v něco speciálního.

Daewoo Tuningbox - Daewoo Motor Company existuje od 70. let 20. století, kdy Sahen Motor participoval v rámci společného podniku se společností Shinjin Motors a General Motors. V roce 1983 skupina Daewoo převzala spolupráci a změnila název na Daewoo Motor. Vzhledem k tomu, že v roce 1994 představil v Německu modely automobilů, je Daewoo Tuningbox také zajímavý v Evropě. Vozidla postavená v Jižní Koreji se prodávají na světovém trhu pod názvem Chevrolet nebo Holden. Získejte ze svého auta větší výkon pomocí Daewoo tuningbox.

Daewoo
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Modelová řada

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.