40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Chiptuning GWM

Chiptuning GWM - zastupuje Great Wall Motors se sídlem v Baodingu - odvozeno od Velké čínské zdi, která je synonymem životnosti, tuning přidává motoru výkon. Založení v roce 1976 - vyráběny jsou zde především malé vozy, vany a pick-upy. V roce 2010 přibyl tzv. Voreex C30, limuzína se stupňovitou zadní stranou. Jedná se o jednu z prvních firem v Asii, která provozuje montážní závody pro evropská vozidla. Chiptuning GWM - Čisté nadšení!

GWM chiptuning – GWM aneb Great Wall je od roku 1967 čínským výrobcem automobilů se sídlem v Hebei. Název a emblém mají zprostředkovávat robustnost a dlouhou životnost. K tomu se hodí GWM chiptuning. Jedná se o první čínský koncern, který provozuje montážní závod v EU se sídlem v Bulharsku. Vyráběny jsou zde především malé vozy a limuzíny, ale i vany a pick-upy. Pokud jde o výkon, je pro vás opcí GWM chiptuning.

GWM chiptuning - bývá označován i jako Great Wall Automobile a je jedním z nejctižádostivějších automobilových výrobců v Číně. Emblém a název značky mají připomínat robustnost a životnost Velké čínské zdi. Produkty jsou hlavně SUV, malé vozy a pick-upy. Sport Utility Vehicle jsou prodávány pod názvem Haval nebo Wey - pro oba nabízíme specifický GWM chiptuning. GWM vyrábí vozidla pro evropský trh ve vlastním závodě v Bulharsku a od roku 2016 má navíc vývojové centrum v hesenském Dietzenbachu. Jsme zvědaví, jak bude vypadat vývoj čínského výrobce a těšíme se na GWM chiptuning.

GWM
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
GWM Haval H5 2.5 TCI 2499 ccm 109 k 80 kW 300 Nm
GWM Hover 2.8 TCI 2771 ccm 116 k 85 kW 285 Nm
GWM Wingle 5 2.5 TCI 2499 ccm 109 k 80 kW 300 Nm
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Modelová řada
Haval
Hover
Wingle

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.