40 % sleva na všechno! Spring-Deal: Jen omezený počet kusů! (6)

Chiptuning Hino

Chiptuning Hino – japonský výrobce dodávek, resp. autobusů. Mezi lety 1953 a 1966 vyráběl osobní vozidla. Dnes se jedná o dceřinou společnost od Toyota-Motor-Corporation. Zajímavý je model Contessa 900 Sprint se 45 PS (jeho předchůdce měl 35 koňů) a s motorem v zadní části, karoserie byla navržena italským designérem Michelotti, po vybavení chiptuningem Hino od CPA dostal ještě pár koňů navíc. Poté, co Toyota získala účast na firmě v roce 1966, byla ukončena výroba osobních automobilů.

Hino chiptuning – Vznik je datován na rok 1942, když se Hino Heavy Industrie oddělila od Diesel Motor Industrie. Od té doby vyrábí japonská firma dodávky, autobusy a vojenská vozidla. Hino chiptuning byl vyvinut mimo jiné pro použití v nákladních vozech a omnibusech a jeho úlohou je lepší výkon. FJ Cruiser byl vyroben pro Toyotu v licenci. Hino je aktivní i v motoristickém sportu, zde tato značka jezdí s Ranger FT Truckem v rallye Dakar. Zde vzniká spojení s Hino chiptuningem.

Hino chiptuning - Japonská firma, která existuje již od roku 1942, od té doby jsou zde vyráběna nákladní a vojenská vozidla. Později k tomu přibyly ještě dodávky a autobusy. Toyota drží většinu akciových podílů. K výběru výrobků patří kromě těžkých a středně těžkých nákladních vozidel jako např. Profia i autobusy, např. Selega. Obzvláště v náročných oblastech nasazení přináší rozhodující rozdíl Hino chiptuning. Ale japonský výrobce umí ještě více, od roku 1991 jezdí výrobce v Rallye Dakar. Od té doby obsazuje vždy jedno z prvních 10 míst, a sem se hodí Hino chiptuning.

Hino
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Hino 300 4.0 4009 ccm 150 k 110 kW 397 Nm
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Modelová řada
300

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.