40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Chiptuning Huasong

Huasong chiptuning - Huasong je dceřinou společností Brilliance China Auto. Společnost Brilliance byla založena v roce 1991 a první model značky Huasong se vyrábí od roku 2014. H7 je sedmimístný minivan a je primárně prodáván na čínském trhu. To by se mělo líbit zejména mladším kupujícím, kteří hledají trochu větší síly výkon; s Huasong chiptuning, možná něco takového najdou. Ostatní modely jsou založeny na minivan platformě Jinbei, což je také možnost pro Huasong chiptuning.

Huasong chiptuning - čínský výrobce automobilů známý také jako Brilliance Auto. S velkým výběrem modelových řád vám nabízíme stejně širokou škálu Huasong chiptuning. Značka existuje od roku 1992. V roce 2002 byl představen sedan BS6. O rok později se BMW zapojilo do společného podniku. Od té doby se pro asijský trh vyrábějí modely 3, 5 a X1. Jsme velmi nadšeni Huasong chiptuningem.

Huasong chiptuning - Huasong je dceřinou společností Brilliance China Auto. Brilliance byla založena v roce 1991 a první model značky Huasong se vyrábí od roku 2014. H7 je sedmimístný minivan a je primárně prodáván na čínském trhu. To by se mělo líbit zejména mladším kupujícím, kteří hledají trochu větší výkon, s Huasong chiptuning možná něco takového najdou. Ostatní modely jsou založeny na minivan platformě Jinbei, zde je také dána možnost pro využití Huasong chiptuningu.

Huasong
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Huasong 7 2.0T 1997 ccm 204 k 150 kW 270 Nm
Huasong 7 2.0T 1997 ccm 242 k 178 kW 315 Nm
Modelová řada
7

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.