40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Chiptuning Maruti

Chiptuning Maruti - výrobce vozidel se sídlem v Indii. Další jméno - Maruti-Suzuki, protože Suzuki je do automobilky velmi silně zapojen. Modely najdeme hlavně pro nižší střední třídu až malou třídu carclass. Jsou tu také evropské země jako Maďarsko, Řecko a Nizozemsko. Od roku 2009 byl model Nissan Pixo připraven ve své domovině. Jsme rádi, že dáte svému autu více páry a nabídnete mu Chiptuning Maruti.

Maruti chiptuning - 1981 Maruti Suzuki India Ltd. byla založena jako společný podnik japonského výrobce a indické vlády. Suzuki v současné době drží 54 % akcií. V Maruti jsou auta vyráběna na základě licence. Příkladem by byl model Gypsy založený na Suzuki SJ. I s novějšími modely, jako je Swift Maruti chiptuning, je to možné. Výnosy z roku 2016 ukazují na rekordní zisk. S Maruti chiptuning chceme přispět k úspěchu výrobce.

Maruti chiptuning - Maruti vyrábí modely Suzuki na základě licence pro indický trh. Skupina byla založena v roce 1981 jako společný podnik Suzuki a indické vlády. Maruti má téměř monopol, neboť automobilka vyrobila 53 % automobilů na indickém trhu. Produkty zahrnují modely jako Swift, Jimi nebo Baleno. Pokud výkon chybí, je vždy možné zvolit si Maruti chiptuning. V Indii nyní Maruti provozuje i vlastní autoškoly Maruti. Jsme rádi, že můžeme nabídnout Maruti chiptuning.

Maruti
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Maruti Ritz 1.3 CRDi 16V 1248 ccm 75 k 55 kW 190 Nm
Maruti Swift 1.3 CRDi 16V 1248 ccm 75 k 55 kW 190 Nm
Maruti SX4 1.3 CRDi 1248 ccm 90 k 66 kW 200 Nm
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Modelová řada
Ritz
Swift
SX4

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.