40 % sleva na všechno! Spring-Deal: Jen omezený počet kusů! (6)

Chiptuning Corvette

Chiptuning Corvette - Matka všech Muscle Cars. První generace pochází od Harley Earl. Corvette, koncipovaná původně pro americký trh, získala velmi rychle na velké popularitě. Díky trvalému vývoji vstoupila i na evropský trh a nyní jezdí ve stejné kategorii jako Porsche 911 a Ferrari. K úspěchu značky přispěly i úspěchy v závodním sportu, především ve 24hodinových závodech. General Motors Speerspitze je dodnes považována za sportovní vůz, který boduje díky velmi dobrému poměru ceny a výkonu. Pro ještě více výkonu - Chiptuning Corvette.

Corvette chiptuning – Legendární sportovní vůz z USA je stavěn již od roku 1953 a je dnes dostupný v 78. generaci. Plochá karoserie z GFK, podvozek s příčnými listovými pery a velký V8 jsou specifika Corvetty. Svému výjimečnému jménu mezi nadšenci motoristického sportu vděčí tento US americký sportovní vůz mnoha vítězstvím v nejrůznějších sériích závodního sportu, jako například 24hodinových závodech v LeMans. Proto nám, nadšeným závodníkům, dělá Corvette chiptuning obzvláště velkou radost. Nejnovějším modelem je C7 ZR1, který je aktuálně považován za nejsilnější kdy postavenou Corvettu. Ti, co mají rádi hodně PS, si přijdou na své s Corvette chiptuningem.

Corvette chiptuning – Pojmenovaná po malé a mrštné válečné lodi je Corvette ztělesněním historie amerických sportovních aut. První generace vznikla v roce 1953 ze základní myšlenky postavit sportovní vůz, který si bude moci dovolit každý pracující Američan. Corvette zůstala této myšlence věrná po celé roky a dnes je sportovním vozem s velmi dobrým poměrem mezi cenou a výkonem, který je vhodný i pro Corvette chiptuning. Obzvláště úspěšná byla Corvette při 24hodinových závodech Le Mans a na dlouhých tratích. Jsme hrdí na Corvette chiptuning.

Corvette
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Corvette C7 6162 ccm 466 k 343 kW 630 Nm
Corvette C7 Z06 6162 ccm 659 k 485 kW 881 Nm
Modelová řada
C7

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.