40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Chiptuning Huanghai Auto

Chiptuning Huanghai - Produkty jsou převážně autobusy, SUV i nákladní automobily. Automobilka patří mateřské společnosti SG Automotive Group Co., Ltd., která mimo jiné vyrábí i automobilové díly pro JAC a Chery. Založení SG. proběhlo v roce 1984. Kromě jednotlivých dílů se exportují i vozidla, mezi destinace patří např. Saúdská Arábie, Brazílie a Jižní Afrika. Výrobní haly se nacházejí v Juhu, Anhui a Shenyang. Chiptuning Huanghai nabízí přizpůsobený a specifický software pro zvýšení výkonu.

Huanghai Auto chiptuning - dceřiná společnost čínské automobilky SG Automotive Group, která byla založena v roce 1884. Autobusy, nákladní auta, lehká SUV a vojenská auta se prodávají pod značkou Huanghai. Se širokým výběrem vozů tu Huanghai Auto chiptuning najde kdekdo. SG Automotive také vyrábí náhradní díly pro čínský trh a exportuje do destinací jako je Brazílie, Saúdská Arábie a Afrika. Společnost Huanghai Auto chiptuning nabízí speciální software motoru vyrobený v Německu.

Huanghai Auto Chiptuning - Huanghai Automotive je dceřinou značkou společnosti Liaoning SG Automotive Group, která distribuuje hlavně SUV a pickupy. Počátky značky sahají do roku 1984, kdy začala vyrábět terénní nápravy. Huanghai Auto chiptuning nabízí rozmanité možnosti optimalizace. Například u modelů jako N2, Raytour nebo Aurora. Pokud může být trochu více výkonu - Huanghai Auto chiptuning.

Huanghai Auto
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Huanghai Auto N3 2.5TD 2499 ccm 143 k 105 kW 340 Nm JE4D25C
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Huanghai Auto N3 2.4T 2378 ccm 218 k 160 kW 320 Nm 4K22D4T
Modelová řada
N3

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.