40 % sleva na všechno! Spring-Deal: Jen omezený počet kusů! (6)

Chiptuning QOROS

Chiptuning QOROS - Založen 2007 podnikovým společenstvím mezi Israel Corporation a Chery Automobile. Prvním osobním vozidlem byl QOROS 3, který obdržel jako první čínský vůz hodnocení 5 hvězdiček dle normy Euro-NCAP. Design vyvinul Gerd Volker Hildebrand, bývalý šéfdesignér v Mini. SUV na bázi QOROS 3 je nazýván Model 5. Oba modely byly navrženy ve spolupráci s Magna Steyr - rakouským výrobcem automobilů. Poskytněte vašemu vozidlu více výkonu a individuality pomocí chiptuningu QOROS.

QOROS chiptuning – Koncern existuje od roku 2007 a byl založen jako joint venture z Israel Corporation a Chery Automotive. Doposud se na trhu objevila dvě vozidla, QOROS 3 a QOROS 5. V případě Q3 se jedná o první osobní auto značky. Vozidlo vyvinula Magna Steyr. Díky německé technice je Q3 obzvláště zajímavý pro QOROS chiptuning. S modelem Q5 je v roce 2015 představeno první SUV, které však není prodáváno v Evropě. CPA přesto i pro něj nabízí QOROS chiptuning.

QOROS chiptuning - Qoros je čínský výrobce vozidel s hlavním sídlem v Shanghai, který byl založen v roce 2007 na základě joint venture. Název je odvozen od řeckého Khoros a má reprezentovat multinacionální charakter firmy. První vozidlo bylo veřejnosti představeno v roce 2013, pro takzvaný Qoros 3 je dostupný i QOROS chiptuning. Koncern má od roku 2016 v nabídce i jedno SUV, v případě Qorosu 5 si umíme představit i specificky vyvinutý QOROS chiptuning.

QOROS
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
Označení automobilu Obsah k kW Nm ID Motoru
QOROS 5 1.6T 1598 ccm 156 k 115 kW 210 Nm SQRE4T16
Modelová řada
QOROS 5

Auto nenalezeno?

Request car now. Usually you get an answer on the same day!

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.