Volba automobilu

Související automobily

Dodatečný výkon pro Alfa Romeo Giulia

Sportovní s nízkou spotřebou paliva - CPA PowerBox

Sportovní, ale stále elegantní, tak jsme vnímali novou Alfa Romeo Giulia. Zcela nově navržená Giulia zaujala skvělou dynamikou jízdy a nejlepšími známkami co do bezpečnosti cestujících. Naši technici vyvinuli vysoce specifický software, který vylepšuje nízkou spotřebu paliva a zvyšuje dodávku energie. Výkon lze zvýšit až o 25 %. Ve spojení s připojovacím systémem CPA můžete ovládat napájení pouhým stisknutím tlačítka.

Graf výkonu Alfa Romeo Giulia 2.2 Multijet
10.05.2017

Alfa Romeo : Další testování

11.10.2018
  • Alfa Romeo 4C 1.8 Turbo

Podívejte se na Chiptuning Made in Germany, s CPA PowerBox Nitro získá vaše Alfa Romeo zvýšení výkonu až o 65 koní a točivého momentu o 95 NM. Vyšší výkon a radost z jízdy jsou tedy nevyhnutelné.

19.12.2017
  • Alfa Romeo Giulia 2.2 Multijet AT 8

Díky CPA PowerBoxu je vaše Giulia schopna ze sebe vydat až o 25 % více energie. Chiptuning od CPA zvyšuje potěšení z jízdy. Každodenní používání a odolnost samozřejmě zůstává.

28.02.2015
  • Alfa Romeo Brera 2.4 JTDM 20V

Více výkonu pro Alfa Romeo Brera od CPA chiptuning.

12.06.2018
  • Alfa Romeo Giulia 2.9 V6 QV

Přesvědčte se o Chiptuning CPA, výkonu až 644 koní a 758 NM je možné dosáhnout prostřednictvím CPA PowerBox. Výsledkem jsou nové maximální hodnoty, zlepšená odezva plynu a draftování.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.