Volba automobilu

Klasický designový jazyk přichází naproti špičkové technologii - Alfa 4C

Alfa Romeo 4C 1.8 Turbo

Kromě nízké hmotnosti je skutečným zábavné zejména přímé řízení bez posilovače. Podvozek, vyrobený z plastu vyztužený uhlíkovými vlákny, je extrémně lehký a významně přispívá k vynikajícím jízdním vlastnostem. Pohon 4C je poháněn čtyřválcovým motorem o 1,8 l a 240 standardními koňskými silami. S PowerBoxem Nitro CPA poskytuje spoustu potěšení z jízdy. Sofistikovaný a specifický software, díky kterému může být výkon zvýšen až o 65 koní a 95 NM. Nízká váha italského vozu způsobuje, že další výkon je jasně zřetelný, a vykouzlí na tváři každého řidiče úsměv. Díky extrémně přímému řízení a pohonu zadních kol je koncentrovaná síla čtyřválce ve spojení s motorem CPA PowerBox dokonale přenesena na silnici a motor se radostně otáří a táhne vozidlo kupředu.

Graf výkonu Alfa Romeo 4C 1.8 Turbo
11.10.2018

Alfa Romeo : Další testování

12.06.2018
  • Alfa Romeo Giulia 2.9 V6 QV

Přesvědčte se o Chiptuning CPA, výkonu až 644 koní a 758 NM je možné dosáhnout prostřednictvím CPA PowerBox. Výsledkem jsou nové maximální hodnoty, zlepšená odezva plynu a draftování.

10.05.2017
  • Alfa Romeo Giulia 2.2 Multijet

Potenciální dodávka energie pomocí CPA Chiptuning. Až o 25 % je možné zvýšit dodatečný výkon pro Giulia. Giulia pak jezdí více agilněji a hospodárněji, to vše díky optimalizaci map od CPA PowerBoxu.

19.12.2017
  • Alfa Romeo Giulia 2.2 Multijet AT 8

Díky CPA PowerBoxu je vaše Giulia schopna ze sebe vydat až o 25 % více energie. Chiptuning od CPA zvyšuje potěšení z jízdy. Každodenní používání a odolnost samozřejmě zůstává.

28.02.2015
  • Alfa Romeo Brera 2.4 JTDM 20V

Více výkonu pro Alfa Romeo Brera od CPA chiptuning.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.