Volba automobilu

Klasický designový jazyk přichází naproti špičkové technologii - Alfa 4C

Alfa Romeo 4C 1.8 Turbo

Kromě nízké hmotnosti je skutečným zábavné zejména přímé řízení bez posilovače. Podvozek, vyrobený z plastu vyztužený uhlíkovými vlákny, je extrémně lehký a významně přispívá k vynikajícím jízdním vlastnostem. Pohon 4C je poháněn čtyřválcovým motorem o 1,8 l a 240 standardními koňskými silami. S PowerBoxem Nitro CPA poskytuje spoustu potěšení z jízdy. Sofistikovaný a specifický software, díky kterému může být výkon zvýšen až o 65 koní a 95 NM. Nízká váha italského vozu způsobuje, že další výkon je jasně zřetelný, a vykouzlí na tváři každého řidiče úsměv. Díky extrémně přímému řízení a pohonu zadních kol je koncentrovaná síla čtyřválce ve spojení s motorem CPA PowerBox dokonale přenesena na silnici a motor se radostně otáří a táhne vozidlo kupředu.

Graf výkonu Alfa Romeo 4C 1.8 Turbo
11.10.2018

Alfa Romeo : Další testování

10.05.2017
  • Alfa Romeo Giulia 2.2 Multijet

Potenciální dodávka energie pomocí CPA Chiptuning. Až o 25 % je možné zvýšit dodatečný výkon pro Giulia. Giulia pak jezdí více agilněji a hospodárněji, to vše díky optimalizaci map od CPA PowerBoxu.

19.12.2017
  • Alfa Romeo Giulia 2.2 Multijet AT 8

Díky CPA PowerBoxu je vaše Giulia schopna ze sebe vydat až o 25 % více energie. Chiptuning od CPA zvyšuje potěšení z jízdy. Každodenní používání a odolnost samozřejmě zůstává.

28.02.2015
  • Alfa Romeo Brera 2.4 JTDM 20V

Více výkonu pro Alfa Romeo Brera od CPA chiptuning.

12.06.2018
  • Alfa Romeo Giulia 2.9 V6 QV

Přesvědčte se o Chiptuning CPA, výkonu až 644 koní a 758 NM je možné dosáhnout prostřednictvím CPA PowerBox. Výsledkem jsou nové maximální hodnoty, zlepšená odezva plynu a draftování.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.