Volba automobilu

Italský roadster s japonskými geny

Abarth 124 Spider

Pokud logo Fiat musí ustoupit Scorpionovi, znamená to pod kapotou hodně energie. Takže také Abarth 124 Spider, který je, stejně jako krotká verze Fiat, technicky založen na Mazda Rx-5. CPA podává ruku Fiatu vytuněnému Abarthem - s úspěchem. Specifický software PowerBox optimalizuje výkon a točivý moment. Díky tomu je možný výkon až 215 koní a 315 Nm. Čtyřválec turbo vypadá po takovémto šlechtění speciálně výkonný. Chiptuning je zvláště patrný v průchodu Abarthem, protože poměr výkonu k hmotnosti byl nyní výrazně zlepšen. Dejte svému Abarthovi výkon, který si zaslouží.

Graf výkonu Abarth 124 Spider
21.06.2018

Abarth : Další testování

05.04.2017
  • Abarth 695 Tributo Ferrari

Vývoj softwaru pro Abarth Tributo Ferrari pro motor přináší spoustu zábavy a přesvědčivý dodatečný výkon. PowerBox pro váš Abarth - vyzkoušejte nyní a užijte si zábavu.

12.05.2015
  • Abarth Grande Punto 1.4 T-Jet

Ladění Abarth Grande Punto CPA PowerBoxem. Optimalizace motoru s vývojem softwaru prímo na míru tohoto vozu.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.