Doposud jste nevybrali žádné auto. Zvolte auto

Golf GTI VIII Chiptuning

Individuální vývoj softwaru pro VW Golf VIII

Nový GTI působí agresivně a moderně. Přední část se vstupy vzduchu ve tvaru včelích plástů a markantní světelná lišta působí extrémně široce a dělají dobrý dojem. Pozitivní pozornost vzbudí pevný, sportovní podvozek, se kterým se dá GTI bez problému dobře ovládat ve všech jízdních situacích. Benzínový čtyřválec s turbem zas tak nový není. Dvoulitrový motor poskytuje výkon 245 PS a 370 Nm. Nový GTI je proto stejně tak rychlý jako jeho předchůdce. Tady bychom si ale přáli alespoň nějaký malý rozdíl. Splnit toto přání není pro inženýry z CPA Performance žádný problém díky speciálně navrženému zvýšení výkonu. Dobrých 63 PS a 95 Nm zmiňovaný rozdíl poskytnou. Srdce GTI - co víc chceš...

Graf výkonu VW Golf VIII (CD) GTI
22.12.2020

VW : Další testování

27.05.2014
  • VW Golf VII (AU) GTI

digitální optimalizace map pro Golf 7 GTI

06.10.2015
  • VW Beetle 2.0 TDI DPF

Chiptuning pro VW Beetle určitě potěší. Otestujte jej a přesvědčte se sami o vhodnosti CPA PowerBoxu pro svůj VW Beetle.

26.01.2021
  • VW Golf VIII Variant (CD) 2.0 TDI

Software navržený speciálně pro motor poskytuje skvělý výsledek při zvýšení výkonu pro VW Golf 8 Variant a náš PowerBox. Perfektně upravený software a hardware ve vzájemném souladu pro zvýšení výkonu pro váš VW Golf 8 Variant.

03.02.2021
  • VW Arteon 2.0 TDI SCR

Elegantní kombi od VW je opravdovou hvězdou showroomu, nám se však zdálo, že mu ještě trochu výkonu chybí. Vyvinuli jsme tedy software specifický pro motor VW Arteon 2.0 TDI pro nárůst výkonu.

11.03.2016
  • VW Golf VII (AU) 1.4 TSI

Díky speciálně vyvinutému softwaru pro konkrétní motor je možný výkon až 160 koní. Průměrná spotřeba paliva může být snížena až o 1 l s CPA Chiptuning. CPA PowerBox pomáhá poskytovat vyšší výkon a potěšení z jízdy.

02.05.2014
  • VW Golf VII (AU) 2.0 GTD

Nový Golf 7 GTD při testování - skvělý zvukový modul pro naftu!

Naše testy automobilu

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.