40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Chiptuning Ford Mondeo

Ford v dlouhodobých testech

Nyní v páté generaci je Mondeo na cestách jako spolehlivý a vyzrálý průvodce. Jeho živý design, úžasný poskytovaný prostor, velký kufr, dobré všeobecné zpracování a moderní interiér s vysoce jakostními materiály z něj dělají atraktivního partnera. Čtyřválcový diesel se 190 PS pracuje spolehlivě. Kdo to má rád ještě sportovnější, použije chiptuning Ford Mondeo a získá tak až téměř 50 PS a 100 Nm. Nová osmistupňová automatická převodovka s měničem o sobě dává pozitivně vědět. K dispozici je chiptuning Ford Mondeo. Celkový dojem Mondea přesvědčí.

Graf výkonu Ford Mondeo V 2.0 EcoBlue
25.03.2021

Ford : Další testování

13.05.2015
  • Ford Kuga 2.0 TDCi

Zvýšení výkonu o 26% s CPA PowerBox Nitro. Ford Kuga 2.0 TDCi s 26% vyšším výkonem díky PowerBox od CPA.

20.08.2018
  • Ford Fiesta (VIII) ST

Software specifický pro motor jednotky CPA PowerBox probudí spící potenciál v 1,5 litru EcoBoost Ford Fiesta ST. Důvěřujte našim dlouholetým zkušenostem a objednávejte ještě dnes.

11.06.2019
  • Ford Galaxy III 2.0 EcoBlue

Pokud jedete na dovolenou s rodinou, doporučujeme CPA Connective System pro Ford Galaxy pro pohodový výlet. Zvolte rozdílné úrovně výkonu podle toho, jestli potřebujete pohodlný, úsporný nebo sportovní režim.

16.03.2021
  • Ford Kuga II 2.0 TDCi

CPA PowerBox, PedalBox a ConnectiveSystem pro Ford Kuga II 2.0 TDCi pro nárůst výkonu a tuning plynového pedálu. Rozhodněte se pro CPA Performance a vyzkoušejte ještě dnes nárůst výkonu.

26.04.2019
  • Ford Focus III (DYB) 1.5 TDCi

Doporučujeme CPA Connective System pro Ford Focus III (DYB) 1.5 TDCi. Různé úrovně výkonu a změněná reakce plynového pedálu přinášejí nové potěšení z jízdy.

14.10.2021
  • Ford Transit Connect 2.0 TDCi

Indivituální vývoj softwaru pro upravený nárůst výkonu pro váš Ford Transit. Vyzkoušejte chiptuning a přesvědčte se sami.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.