40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

VW Touareg III v CPA Performance

Chiptuning VW Touareg III V6 TDI

Nový Touareg je širší a delší než jeho předchůdce, za to však trochu více plochý. Opticky výrazně vkusnější a elegantnější. V CPA Performance se chtěli na tento nový vůz podívat trochu zblízka a s novým Touaregem strávili několik dnů. Vlastní hmotnost cca 2100 kg v kombinaci s 3,0-litrovým naftovým motorem a 286 PS dokazují, že Touareg by v různých jízdních situacích snesl více výkonu. Jak se řeklo, tak se udělalo. Experti z CPA vyvinuli přesně upravený motorově specifický software. Tyto upravené parametry byly přeneseny na patentovaný Connecitve systém. Stisknutím tlačítka uvnitř vozidla se tak dá elegantně nastavit vyšší výkon o 70 PS a skvělých 150 NM.

Graf výkonu VW Touareg III V6 TDI
03.07.2021

VW : Další testování

22.10.2015
  • VW Amarok 2.0 TDI BiTurbo

Chip Tuning VW Amarok 2.0 TDI biturbo s CPA pomáhá tomuto těžkopádnému "náklaďáku" zpět na trať. Díky nárůstu výkonu od našeho CPA PowerBoxu se váš Amarok stává dobrou postavou i mimo německé ulice.

03.02.2021
  • VW Arteon 2.0 TDI SCR

Elegantní kombi od VW je opravdovou hvězdou showroomu, nám se však zdálo, že mu ještě trochu výkonu chybí. Vyvinuli jsme tedy software specifický pro motor VW Arteon 2.0 TDI pro nárůst výkonu.

28.01.2021
  • VW Golf VIII (CD) 1.4 TSI GTE eHybrid

Inženýři z CPA Performance udělali opět dobrou práci a vyvinuli software specificky pro motor VW Golf 8 1.4 TSI GTE eHybrid. Vy si tak maximálně užijete a vychutnáte tento perfektně přizpůsobený chiptuning.

17.02.2021
  • VW Crafter II 2.0 TDI

Vývoj softwaru specificky pro motor nového VW Crafteru II 2.0 TDI pro zvýšení výkonu pomocí CPA PowerBoxu. Zvýšení výkonu o 30 PS a téměř 80 Nm, které se vám bude líbit, přesvědčte se.

21.10.2015
  • VW Scirocco III 2.0 TDI (CR)

Kombinace každodenních a závodních drah díky našim PowerBoxům. Pomocí několika testů bylo možné dosáhnout zvýšení výkonu o 50 koní. Pro Volkswagen netypický, ale dynamický design přesvědčil tým CPA.

23.06.2021
  • VW Up 1.0 TSI

Se systémem CPA ConnectiveSystem obdržíte kombinaci z tuningu motoru a tuningu plynového pedálu. Vyzkoušejte připojitelný nárůst výkonu.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.