40 % sleva na všechno! Summer-Racing-Deal: Jen pro milovníky závodního sportu! Omezený počet kusů. (6)

Související automobily

Chiptuning Kia Stinger 3.3 T-GDi

Kia Stinger 3.3 T-GDi na motorové brzdě

Elegantní sedan se jevil v našem testu velmi sportovně. Především jsme se přesvědčili o kvalitě pohonu všech kol a agilním podvozku, který je ale stále pohodlný. Inženýři z CPA vyvinuli software specifický pro motor v Kia Stinger, který byl dále v testech vyladěn tak, aby bylo možné nabídnout skvělý výsledek. S modulem CPA PowerBox lze dosáhnout zvýšení výkonu až o 73 k. Přesvědčte se a zažijte své auto se zvýšeným výkonem.

Graf výkonu Kia Stinger 3.3 T-GDi
16.09.2019

Kia : Další testování

05.06.2018
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 T-GDI GT

Pro extra výkon až o 25 % je pro vaši Kia Ceed GT k dispozici PowerBox od CPA. Specifický software může výrazně zlepšit výkon a manipulaci, přesvědčte se sami a objednávejte ještě dnes.

27.02.2016
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Inženýři v CPA to opět dokázali, neboť dosáhli potěšujícího zvýšení výkonu u modelu Kia Ceed 1.6 CRDI. Díky našemu PowerBoxu lze z vašeho vozidla získat ještě více energie.

20.05.2015
  • Kia Sportage (SL) 1.7 CRDi

Přesvědčte se o PowerBoxu Ultra od CPA Chiptuning a nechte se inspirovat pro získání dalšího výkonu u vašeho automobilu Kia Sportage. Díky našemu speciálně napropgramovanému PowerBoxu se objevuje na silnici jako sportovnější.

24.10.2018
  • Kia Cee´d (CD) 1.4 T-GDI

Více PS a točivého momentu s pomocí softwaru CPA PowerBox navrženého specificky pro motor, to je Chiptuning CPA. Systém Connective je novinkou, která vám poskytuje možnost individuálního řízení výkonu a odezvy.

29.06.2021
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Hrdých 40 PS a nárůst výkonu o 80 Nm lze získat s PowerBoxem od CPA pro vůz Kia Ceed. I tuning motoru v kombinaci s tuningem plynového pedálu je cestou k radosti z jízdy.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

CPA pomocí speciálního softwaru dosáhla zvýšení výkonu až o 73 koní. Ladění motoru pro váš Kia Stinger 3.3 T-GDi od CPA performance.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.