40 % sleva na všechno! Black-November-Deal: Pouze do vyprodání zásob! (6)

Na dynamu: Bentley Continental GT V8

Vývoj softwaru pro konkrétní motor: Bentley Continental GT V8

Grand Touring předefinováno. Prostý a jednoduchý, ušlechtilý v každé situaci. Společnost CPA Performance měla štěstí, že mohla s luxusním vozem cestovat několik dní. Po vstupu do neuvěřitelně velkých stánků Bentley vás obklopí orgie z kůže a vysoce kvalitního dřeva. Motor vybavený 2 turbodmychadly se dvěma spirálami a dvouspojkovou převodovkou produkuje řady 550 HP a 770 NM. Inženýři CPA přidali slavnou tečku. Dokonale sladěný extra výkon s CPA PowerBox Nitro - nepopsatelný.

Graf výkonu Bentley Continental GT V8
03.11.2020

Bentley : Další testování

24.09.2019
  • Bentley Continental GT

Systém CPA ConnectiveSystem nabízí několik výhod, jako je kombinace ladění plynového pedálu a chiptuning v jednom, čímž se vytvoří skvělý zážitek z jízdy. Vyzkoušejte produkty CPA zvyšující výkon pro Bentley Continental GT.

12.02.2021
  • Bentley Bentayga

Nechte se přesvědčit CPA chiptuningem a softwarem navrženým speciálně pro tento motor pro nárůst výkonu vašeho Bentley Bentayga. PowerBox od CPA a speciálně vyvinutý software spolu výborně spolupracují.

21.04.2021
  • Bentley Continental GT Speed

Pozoruhodný vyšší výkon pro váš Bentley s tuningem od CPA. Tuning plynového pedálu s PedalBoxem s různými výkonovými stupni.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.